سیستم همکاری در فروش مجموعه صوفیکو

سیستم همکاری در فروش مجموعه صوفیکو
افیلیت مارکتینگ یا همکاری در فروش یعنی در قبال فروش محصولات مجموعه فراورده های پروتئینی صوفیکو به وبسایت www.soofico.com سود مشخصی از این فروش را دریافت کنید. در این روش، شما به عنوان یک واسطه‌گر بین مشتری و محصولات وبسایت صوفیکو مشتریان را از طریق سایت،شبکه های اجتماعی و دیگر راه های ارتباطی خود به سایت صوفیکو ارجاع بدهید و اگر خریدی انجام شود، شما به عنوان بازاریاب درصدی از فروش را دریافت می‌کنید.

در افیلیت مارکتینگ کار شما فقط بازاریابی محصولات است و نیازی به خرید محصول، انبار، ارسال و … ندارید.
به اختصار به چند مزیت مجموعه فراورده های پروتئینی صوفیکو میپردازیم:
1-تخصص اصلی مجموعه صوفیکو در محصولات پروتئینی نظیر سوسیس،کالباس،همبرگر،کباب لقمه ناگت،شنیسل و … با برند های معتبر و با کیفیت میباشد. با این تنوع در سبد محصولات صوفیکو میتوانید طیف وسیعی از مشتریان را به سمت خود جذب کنید.
2-مزیت دیگر مجموعه صوفیکو که برای سیستم همکاری در فروش فرصت بسیار مناسبی محسوب می شود تامین و عرضه عمده محصولات می باشد.از این رو قیمت تمام شده محصولات بسیار مناسب می باشد.
3- مجموعه صوفیکو با قرار داشتن در بزرگترین بازار مواد غذایی شرق کشور واقع در مصلی مشهد یکی از غرفه داران بزرگ در این مجتمع مواد غذایی به شمار می رود.در وبسایت صوفیکو قابلیت خرید عمده یا همان خرید بیشتر تخفیف بیشتر ایجاد شده است.
….از این رو موقعیت بسیار عالی پیش روی شما قرار دارد تا با استفاده از این مزیت ها بتوانید تمام هتل ها،رستوران ها،پیتزا ساندویچ،سوپر مارکت ها و پروتئینی ها و حتی مشتریان خانگی را جذب کرده و پورسانت بالایی دریافت نمایید.
بعد از ثبت نام در سیستم همکاری در فروش یک لینک بازاریابی در اختیار شما قرار می گیرد.
تبریک!شما میتوانید با استفاده از این لینک بازاریابی کار خود را شروع کنید و با خرید مشتریان از طریق این لینک پورسانت خود را دریافت کنید.